Szkoła AJNA w Poznaniu

Centrum AJNA w Poznaniu prowadzi szkolenia z Bloku Tauregia Maya według ścieżki edukacyjnej kończącej się tytułem Mistrza Tauregii Maya.

I stopień – obejmuje uzyskanie tytułu Terapeuty Tauregii Maya z dostępem do IV kanałów Bloku Tauregia Maya. Po otrzymaniu inicjacji, wymagana jest samodzielna praktyka na sobie i ze sobą, celem wypracowania mocy energetycznej potrzebnej na tym poziomie.
II stopień – obejmuje 23-miesięczne szkolenie praktyczne i teoretyczne oraz intensywną pracę na sobie. Kończy je uzyskanie tytułu Mistrza Tauregii Maya z dostępem do wszystkich kanałów Bloku Tauregia Maya.

Sesje indywidualne, Warsztaty, Szkolenia i Inicjacje we wszystkie Bloki Energetyczne w Centrum AJNA w Poznaniu prowadzi:

Kinga Ciecharowska – wykładowca Magister Progresor Kosmoenergetyki Klasycznej z dodatkowymi uprawnieniami Magister Progressor KK, BI, SEN, BH, Archanioły, Runy, Blok Majów, Pieczęci Anielskich, założycielka Centrum Kosmoenergetyki AJNA w Poznaniu.

 

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ INDYWIDUALNEGO TOKU NAUKI
(w tym poprzez SKYPE).

Zajęcia w Szkole Bloku Tauregia Maya trwają 24 miesiące. Terminy zajęć zostaną podane po utworzeniu grupy (min. 6 osób).

Zgłoszenia przyjmujemy mailowo: biuro@CentrumAjna.pl
i pod numerem telefonu 661-949-909

Serdecznie zaprasza właściciel szkoły:

Kinga Ciecharowska

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest KINGA CIECHAROWSKA ul. Żytnia 18, 61-625 Poznań NIP: 6731228324.