Szkoła AJNA w Poznaniu

Centrum AJNA w Poznaniu prowadzi szkolenia z Bloku Aniołów i Archaniołów według ścieżki edukacyjnej kończącej się tytułem Mistrza Aniołów i Archaniołów.

I stopień – obejmuje uzyskanie tytułu Terapeuty Aniołów i Archaniołów z dostępem do kanałów Bloku Aniołów i Archaniołów. Po otrzymaniu inicjacji, wymagana jest samodzielna praktyka na sobie i ze sobą, celem wypracowania mocy energetycznej, potrzebnej na tym poziomie.
II stopień – obejmuje 9-miesięczne szkolenie praktyczne i teoretyczne oraz intensywną pracę na sobie. Kończy je uzyskanie tytułu Mistrza Aniołów i Archaniołów z dostępem do wszystkich kanałów Bloku Anioły i Archanioły.

Sesje indywidualne, Warsztaty, Szkolenia i Inicjacje we wszystkie Bloki Energetyczne w Centrum AJNA w Poznaniu prowadzi:

Kinga Ciecharowska – wykładowca Magister Progresor Kosmoenergetyki Klasycznej z dodatkowymi uprawnieniami Magister Progressor KK, BI, SEN, BH, Archanioły, Runy, Blok Majów, Pieczęci Anielskich, założycielka Centrum Kosmoenergetyki AJNA w Poznaniu.

 

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ INDYWIDUALNEGO TOKU NAUKI
(w tym poprzez SKYPE).

Zajęcia w Szkole Bloku Aniołów i Archaniołów oraz Pieczęci Anielskich trwają 10 miesięcy. Terminy zajęć zostaną podane po utworzeniu grupy (min. 6 osób).

Zgłoszenia przyjmujemy mailowo: biuro@CentrumAjna.pl
i pod numerem telefonu 661-949-909

Serdecznie zaprasza właściciel szkoły:

Kinga Ciecharowska

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest KINGA CIECHAROWSKA ul. Żytnia 18, 61-625 Poznań NIP: 6731228324.