Szkoła AJNA w Poznaniu

Centrum AJNA w Poznaniu prowadzi szkolenia z Bloku Aniołów i Archaniołów według ścieżki edukacyjnej kończącej się tytułem Mistrza Aniołów i Archaniołów.

I stopień – obejmuje uzyskanie tytułu Terapeuty Aniołów i Archaniołów z dostępem do kanałów Bloku Aniołów i Archaniołów. Po otrzymaniu inicjacji, wymagana jest samodzielna praktyka na sobie i ze sobą, celem wypracowania mocy energetycznej, potrzebnej na tym poziomie.
II stopień – obejmuje 9-miesięczne szkolenie praktyczne i teoretyczne oraz intensywną pracę na sobie. Kończy je uzyskanie tytułu Mistrza Aniołów i Archaniołów z dostępem do wszystkich kanałów Bloku Anioły i Archanioły.

Sesje indywidualne, Warsztaty, Szkolenia i Inicjacje we wszystkie Bloki Energetyczne w Centrum AJNA w Poznaniu prowadzi:

Kinga Ciecharowska – wykładowca Magister Progresor Kosmoenergetyki Klasycznej z dodatkowymi uprawnieniami Magister Progressor KK, BI, SEN, BH, Archanioły, Runy, Blok Majów, Pieczęci Anielskich, założycielka Centrum Kosmoenergetyki AJNA w Poznaniu.

 

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ INDYWIDUALNEGO TOKU NAUKI
(w tym poprzez SKYPE).

Zajęcia w Szkole Bloku Aniołów i Archaniołów oraz Pieczęci Anielskich trwają 10 miesięcy. Terminy zajęć zostaną podane po utworzeniu grupy (min. 6 osób).

Zgłoszenia przyjmujemy mailowo: biuro@CentrumAjna.pl
i pod numerem telefonu 661-949-909

Serdecznie zaprasza właściciel szkoły:

Kinga Ciecharowska

Formularz kontaktowy